Bestsellery
Precyzyjny Rysik Pencil WIWU do Tabletów
Precyzyjny Rysik Pencil WIWU do Tabletów
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Etui Klawiatura Bezprzewodowa do iPad Pro 11 złoty róż
Etui Klawiatura Bezprzewodowa do iPad Pro 11 złoty róż
227,00 zł 189,00 zł
szt.
Etui Oryginalny Pokrowiec Huawei Mate 9 Pro szary
Etui Oryginalny Pokrowiec Huawei Mate 9 Pro szary
179,00 zł 149,00 zł
szt.

Certyfikat SSL

Certyfikat SSL RencaGSM.plNasz sklep posiada Certyfikat Bezpieczeństwa SSL

Dla jak największego komfortu i pewności naszych klientów podczas dokonywania zakupów, nasz sklep zabezpieczyliśmy certyfikatem bezpieczeństwa SSL, który gwarantuje bezpieczną transmisję poufnych danych w Internecie, takich jak: login/hasło do logowania w sklepie, numery kart kredytowych, Imię i Nazwisko, itp. przed przechwyceniem przez niepowołane osoby.

 

Co to jest Certyfikat Bezpieczeństwa SSL?

Certyfikaty SSL- ang. Secure Sockets Layer, to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny w tym przypadku nazwa domeny, to adres naszego sklepu www.rencagsm.pl

Certyfikat zawiera informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Dzięki swojej skuteczności oraz prostej obsłudze certyfikat SSL bardzo szybko znalazł zastosowanie zwłaszcza przy zabezpieczaniu transakcji realizowanych w bankowości elektronicznej, podczas aukcji internetowych oraz w systemach płatności online.

Dzięki posiadaniu przez sklep RencaGSM.pl Certyfikatu Bezpieczeństwa SSL, jest on o wiele bezpieczniejszy niż niż inni sklepy. To wszystko w trosce o dobro Klienta, żeby zakupy były bezpieczne i wszystkie dane były należycie zabezpieczone.

 

Sprawdź nasz certyfikat SSL!

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl