Bestsellery

Certyfikat SSL

Certyfikat SSL RencaGSM.plNasz sklep posiada Certyfikat Bezpieczeństwa SSL

Dla jak największego komfortu i pewności naszych klientów podczas dokonywania zakupów, nasz sklep zabezpieczyliśmy certyfikatem bezpieczeństwa SSL, który gwarantuje bezpieczną transmisję poufnych danych w Internecie, takich jak: login/hasło do logowania w sklepie, numery kart kredytowych, Imię i Nazwisko, itp. przed przechwyceniem przez niepowołane osoby.

 

Co to jest Certyfikat Bezpieczeństwa SSL?

Certyfikaty SSL- ang. Secure Sockets Layer, to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny w tym przypadku nazwa domeny, to adres naszego sklepu www.rencagsm.pl

Certyfikat zawiera informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Dzięki swojej skuteczności oraz prostej obsłudze certyfikat SSL bardzo szybko znalazł zastosowanie zwłaszcza przy zabezpieczaniu transakcji realizowanych w bankowości elektronicznej, podczas aukcji internetowych oraz w systemach płatności online.

Dzięki posiadaniu przez sklep RencaGSM.pl Certyfikatu Bezpieczeństwa SSL, jest on o wiele bezpieczniejszy niż niż inni sklepy. To wszystko w trosce o dobro Klienta, żeby zakupy były bezpieczne i wszystkie dane były należycie zabezpieczone.

 

Sprawdź nasz certyfikat SSL!

 

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl